Servetėlių žiedai iš karoliukų

Dar viena pamokėlė. Šį kartą skirtą karoliukų mėgėjoms. Vėrimo schema tokia paprasta, kad gali bandyti padaryti net tie, kurie karoliukus į rankas paims pirmą kartą. Naudokite savo mėgstamą spalvą, mėgstamus akmenis ir pradžiuginkite artimuosius miela smulkmena padaryta savo rankomis.

Naudosime:

Karoliukai, biseris ir vielutė

Karoliukai 0,6 cm, biseris 11/0 dydžio ir kuo plonesnė vielutė. Vielutę naudoju tam, kad žiedelis lengviau laikytų savo formą.

Pradedam:

susiveriame pirmus karoliukus

Seka tokia 2 ir 1, 2 ir 1, 2 ir 1, 2 ir 1. Vielutės reikia maždaug metro.

sujungiame seką į žiedelį

Kairįjį galą perkišame per vieną didesnį ir vieną mažesnį karoliuką. Kitą  galą teks iš vieno mažo ištraukti. Jungiamieji karoliukai turi būti mažas didelis mažas.

Tęsiam vėrimą

Ant kario galo užveriam vieną mažą, vieną didelį ir du mažus karoliukus. Ant kito – mažą, didelį, du mažus, ir didelį. Vėl sujungiam kairį kraštą perkišdami per dešinio krašto didelį ir mažą karoliukus. Taip kaip sekančioje nuotraukoje.

Sujungiam antrą žiedelį

Taip reiktų pakartoti bent jau 10 kartų. Kitaip žiedelis bus mažokas.

Paskutinis žiedelių sujungimas

Paskutinis sujungimas kiek kitoks. Ant kairio galo užverkite vieną mažą, vieną didelį ir vėl mažą karoliukus. Tada perkiškite tą galą per kito galo karoliukus „mažą, didelį, mažą“, kaip nuotraukoj.

Paskutiniai karoliukai

Tada vėl ant to paties vielutės galo dar trys paskutiniai karoliukai „mažas, didelis, mažas“. Ir perkišat per tris artimiausius karoliukus. Stipriai sutraukit vielutę, aišku nepersistenkit, kad nesudraskytumėt karoliukų. Paslėpkite galus perverdami dar per pora greta esančių karoliukų, likusius galus nukirpkite. Išsiardyti neturėtų, jei nenukirpote per daug. Na ar gavosi kažkas panašaus į šį žiedą?

Baigtas žiedas

Linkiu sėkmės gaminant mielas smulkmenas!

Share

Comments are closed.

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos